У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.
Програма туру:
Дати виїздів:
05:00 - Від'їзд із Кропивницького орієнтовно 09:30 прибуття до Полтави
11:30 Переїзд до Хотинської фортеці.
Оглядова екскурсія Полтавою. Екскурсія проходить по історичному центру міста Полтави. Вас чекають унікальні пам’ятники, пов’язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. На екскурсії ви прогуляєтесь по знаменитій Круглій площі, яка визнана одним з «семи чудес Полтави» і є символом міста та його центром. Дізнаємось в чому полягає унікальність та історична цінність Спаської церкви. За переказами в цьому місці благословляли жителів, перед відходом на стіни Полтави для захисту від шведів і пізніше тут побудували церкву. Дізнаємось чому встановлений пам’ятник на Петру І у Полтаві. Помилуємось надзвичайно цікавою будівлею Полтавського краєзнавчого музею (колишнього губернського земства), видатною пам’яткою української архітектури в стилі модерн. Звідси наш шлях лежить на місце колишньої цитаделі Полтави, на Іванову гору. Звичайно ж, не можна побувати в Полтаві і не зробити фото в ложці пам’ятника знаменитій полтавській галушці. Крокуючи Соборною площею побачимо відтворений недавно Свято-Успенський собор, який лише у 2000-х роках був заново відбудований після руйнування 1934 року. Далі побачимо садибу Івана Котляревського, де можна подивитися, як жив знаменитий український письменник та де народились поема «Енеїда», п’єси «Наталка Полтавка», «Москаль-чарівник». Оглянемо панораму міста з Білої альтанки, дізнаємось легенду пов’язану з підково образною формою альтанки.
12:00-13:00 обід.
13:30-15:00 Музей історії Полтавської битви – державний історико-культурний заповідник.
15:20-15:40 Арка в Диканьці - зробимо пам’ятне фото на фоні єдиної пам’ятки на землях сучасної України, яка пов’язана з увічненням пам’яті про перемогу над військом Наполеона під час війни 1812 року. Побудована вона була разом з палацовим комплексом за прикладом знаменитої Тріумфальної арки в Парижі. Арка – єдиний елемент палацового комплексу, що зберігся до наших днів. Сам палац і всі прилеглі до нього будівлі були зруйновані ще в 1917 році.
16:00-17:00 - театралізована екскурсія до музею українського весілля. Особливістю музею є цікаві предмети побуту, традиційні весільні наряди (яким більше 50 років), красивий текстиль, вишивка ручної роботи, фотографії, килими, ковдри, меблі та багато іншого, що оточувало жителів України в 17-19 століттях. Весь цей інвентар служить не просто музейним експонатом, але і є частиною важливого обряду — весілля. Це, не класичний музей, тут потрібно експонати використовувати за призначенням та бути активним учасником програми! Нам буде запропоновано розіграти весільну процесію з усіма супутніми звичаями, яка відтворена у найменших дрібницях з піснями, жартами, віршами, застіллям, обрядами! Тут для кожного знайдеться роль, і він стане учасником весільного дії часів своїх прадідів. Бажаючі можуть підняти келих за молодих та закусити бутербродом із салом! І для закоханих – тут можна взяти реальний шлюб !!! А також на кожного учасника туру чекає подарунок!
17:30 - від'їзд до Кропивницького з зупинкою в МакДональдз
23:30 - орієнтовно Повернення до Кропивницького.
До вартості входить:
проїзд,
оглядова екскурсія по Полтаві,
екскурсія до музею Поле Полтавської битви,
театралізована екскурсія з безпосередньою участю в музеї українського весілля під Полтавою (с. Великі Будища) та спеціальні подарунки від музею для всіх, відвідування Диканьки
організаційний збір
страховка.
Окремо оплачується:
вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (музей українського весілля: дорослий/дитячий-10/7 грн),
комплексний обід з традиційними полтавськими галушками в центрі Полтави 120 грн / особа (за бажанням, але оплачується разом з туром оскільки замовляється заздалегідь),
особисті витрати.
Вартість туру: 685 грн. / 625 грн. діти до 12 років.
Додаткова інформація та замовлення місць:
+380 (50) 907-28-47
(ViberiMessageTelegram)