закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Робота за кордоном

Привіт! Якщо цікаво, то розповім про один із основних напрямків діяльності нашої агенції.

З 2000 року моя діяльність почалася в сфері підбору персоналу рекрутером або , як ще це називають – менеджером з персоналу. Спочатку це були підприємства в м. Кропивницькому (Кіровограді), а згодом, за декілька років це вже стала мережа агенцій з філіями по Україні. Час летів і економічна криза та криза робочих місць примусила виходити за межі України та розширити сферу діяльності. Так почався новий напрямок – працевлаштування за кордоном.

На сьогоднішній день робота в країнах Європи є дуже актуальною для багатьох громадян нашої країни. Наша агенція офіційно отримала ліцензію Міністерства соціальної політики в 12.12.2016 про посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

За роки праці клієнти стали вже нашими постійними, вони користуються нашими послугами, рекомендують нас своїм знайомим та родичам. Багато клієнтів вже отримали карти побуту (робочі карти) і сім’ями проживають та працюють за кордоном, а діти навчаються в школах, коледжах, ВУЗах.


Чим ми можемо бути вам корисні:

  • • Тільки офіційне легальне працевлаштування
  • • Співпраця з перевіреними роботодавцями
  • • Виготовлення повного пакету документів для вашого працевклаштування в польщі, чехії, угорщині, латвії, литві, німеччині, словакії, нідерландах, естонії, швеції, болгарії та інших країнах по робочим візам (90/90, 180/180, 180/360, 360/360) , без візу (90 днів), з можливість отримання карт побуту, робочих карт, тривалого побуту і ін.
  • • Оформлення страхового полісу згідно вимог вц та консультства

Як проходить співпраця

Консультація по телефону

Ще до початку співпраці ми з радістю проконсультуємо Вас по всіх виниклих питань, надамо детальну інформацію стосовно нашої компанії та компаній Роботодавців, актуальних вакансій в країнах, де можемо Вас працевлаштувати, а також всіх етапів оформлення пакету документів для працевлаштування. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте відповіді на всі питання.

Допомога в отриманні візи

Надаємо Вам всю інформацію щодо отримання візи: необхідні документи для отримання запрошення, терміни отримання, консультація щодо подання на візу, оформлення медичної страховки, заповнення візових анкет. Також Вас зареєструємо в чергу в візовий центр, якщо це потрібно і замовимо запрошення у наших надійних зарубіжних партнерів.

Підбір робочого місця

З огляду на Ваш досвід, вік, стан здоров’я, побажання щодо графіку роботи, рівня бажаної заробітної плати та інші критерії ми пропонуємо тільки актуальні робочі місця на вибір. Ми працевлаштовуємо чоловіків, жінок, сімейні пари на підприємства Польщі, Чехії, Угорщини, Латвії, Литви, Німеччини, Словакії, Нідерландів, Естонії, Швеції, Болгарії та ін. З актуальними вакансіями Ви можете ознайомитись в наших групах в соціальних мережах. Телефонуйте нам і ми приєднаємо вас до наших груп.

Організація дороги до робочого місця

Не хвилюйтеся на рахунок переїзду. Ми підберемо для Вас оптимальний маршрут, а також самі знайдемо квитки, від Вас потрібно тільки оплата квитка. Узгодимо всі деталі щодо дати Вашого виїзду з Роботодавцем. Надамо інформацію, що взяти з собою в дорогу і на перших порах перебування за кордоном. Також Ви отримаєте маршрутний лист та контакти куратора, який зустріне Вас по приїзду за кордон.

Організація місця проживання

Всі вакансії, які ми Вам пропонуємо забезпечені житлом, яке надає Роботодавець. Буде проживання платним чи ні - залежить від конкретного робочого місця і країни. Найчастіше це Євро хостели, будинки, квартири (обладнані кімнати, кухні, душові, пральні), де проживає по 2-4 людини в кімнаті, також передбачено окреме житло для сімейних пар. Умови проживання завжди відповідають покладеним нормам, адже ми працюємо тільки з перевіреними і надійними партнерами.

Підтримка в непередбачених ситуаціях

У разі виникнення будь-яких труднощів і непередбачених ситуацій Ви отримаєте від нас зворотний зв'язок. Ми обов'язково розберемося з виниклим питанням і допоможемо Вам вирішити його. Якщо Ви не справляєтесь зі своїми обов’язками на робочому місці, то ми допомагаємо дистанційно змінити, за необхідністю, місце роботи.


Для отримання консультації з питань працевлаштування за кордоном, замовлення запрошень, підбору вакансій, страховок зв’яжіться з нами: +38(066) 087 00 26 +38(098) 069 31 12
Ми в instagramm:robota_work_job
Група в фейсбуці @RobotaVEuro
Група в viber з вакансіями Робота в Європі