закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Олешківські піски + Асканія-Нова

Олешківські піски + Асканія-Нова

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:


Дати виїздів:

05:00 виїзд із Кропивницького.


9:30-11:00 екскурсія по парку Олешківські піски. Величезна територія, яку часто називають українською Сахарою, що займає площу близько 1600 квадратних кілометрів. Ви побачите на власні очі місячні ландшафти, нескінченні бархани (окремі сягають висоти до 20 м). Навколо Олешківських пісків ростуть спеціально насаджені густі ліси, що перешкоджає поширенню піщаних мас по всьому Причорноморському регіону. Необсадженою залишилася тільки одна ділянка в межах одної з частин парку , яка раніше використовувався під військовий полігон. Рослинність і тваринний світ української пустелі різноманітні і унікальні. Ліси Олешківських пісків вважаються сьогодні одними з найбільших за площею штучними насадженнями. Зустрічаються тут і ендеміки – рослини, які ростуть тільки на деяких територіях. Місцева фауна самобутня і різноманітна. Можна зустріти:

  • змій, павуків і багато ящірок;
  • вовків і зайців;
  • лисиць і фазанів.
 

11:00-12:00 вільний час самостійної прогулянки парком.


12:00-14:00 переїзд в Асканію-Нову.


14:00-15:00 обід (за бажанням, можна попередньо замовити комплексне меню:борщ, гарнір + відбивна, салат, сік, 3 шматочки хліба).


15:00-17:30 екскурсія по біосферному заповіднику «Асканія-Нова» (дендропарк, зоопарк). Серед заповідних об’єктів України біосферний заповідник «Асканія-Нова» посідає особливе місце, адже історія заповідання його території нараховує близько 110 років. Так, багатий землевласник Фрідріх Фальц-Фейн у 1898 році у своєму родовому маєтку за власною ініціативою першим у світі вилучив з господарського використання ділянку своїх угідь, яка стала праядром теперішнього найбільшого в Європі (11054 гектарів) заповідного типчаково-ковилового степу.


У складі заповідника дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України. У зоопарку утримуються 2,5 тисячі особин 60 рідкісних видів, що підпадають під охорону різного рівня „Червоних книг” та декількох міжнародних конвенцій – Вашингтонської, Бернської і Боннської. В Асканії-Новій живуть в напіввільних умовах зебри і антилопи, бізони та буйволи, олені і дикі коні – всього понад 1000 тварин. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз в асканійському зоопарку можна зустріти переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Гордовито виступають фламінго та журавлі, демонструють свою красу павичі, фазани, гамірливі папуги, домовито метушаться кури: білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі. У вольєрах для хижих птахів – гриф чорний, степовий орел, могильник, та ін. А на водоймах білі лебеді, гуси, качки, казарки та інші. Асканійський зоопарк – найбільший у країні осередок по розведенню безкілевих птахів (африканський страус, австралійський ему та американський нанду).

17:30-18:30 вільний час самостійної прогулянки заповідником.

18:30 виїзд в Кропивницький ( 00:30 орієнтовно прибуття в Кропивницький).


До вартості входить:
Проїзд,
організаційний збір,
страховка.


Окремо оплачується:
вхідні квитки в заповідник «Асканія-Нова»: 90 грн. / 60 грн., діти до 5 років безкоштовно
вхідні квитки в природний парк «Олешківські піски»: 50 грн. / 25 грн.,
комплексний обід – 150 грн (борщ, гарнір + відбивна, салат, сік, 3 шматочки хліба (за бажанням).
особисті витрати.
Вартість туру: 730 грн. / 630 грн. діти до 12 років.


Додаткова інформація та замовлення місць:


+380 (50) 907-28-47
(ViberiMessageTelegram)