закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Львів! Почаїв! Тустань!

Львів! Почаїв! Тустань!

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:


Дати виїздів:

 

1 день


19:00 Виїзд з Кропивницького


2 день


06:30 Близько прибуття до Почаївської Успенської лаври Зустрічаємо Великдень з відвідування Почаївської Успенської лаври – найбільшої православної святині Волині, другої, після Києво-Печерської лаври, України! Це величний архiтектурний ансамбль, що складається з 16 церков, резиденцiї архиєпископа, дзвiницi, келiй. Усi будiвлi iдеально поєднуються з мальовничим ландшафтом, скелястим схилом гори та терасами. Святинями Почаївської Лаври є вiдбиток ступнi Божої Матерi, джерело з цiлющою водою, чудотворна iкона Матерi Божої, мощi преосвященного Йова.


12:00-13:00 Обід в трапезній монастиря


15:00 Прибуття до Львова.


15:00 – 17:00 Екскурсія «Старе місто». Під час цієї екскурсії ми пройдемося по території старого Львова і спробуємо зануритися в атмосферу справжнього середньовічного міста, який дійшов до нас практично без змін. Прогулюючись старими кварталами по вузьких, вимощених бруківкою вуличкам, вдихаючи аромат кави, що доноситься з безлічі маленьких затишних кав’ярень, ми будемо милуватися архітектурними шедеврами, які створювалися багатьма поколіннями талановитих львів’ян – величний Латинський кафедральний Собор (за бажанням можемо зайти всередину і відчути неповторну атмосферу; Вірменська церква, яка гармонійно поєднала в собі елементи східної та західної архітектури і стіни якої прикрашають дивовижні, містичні фрески; строгий і одночасно витончений ансамбль Успенської православної церкви; меморіал «Простір Синагог» в колишньому єврейському гетто. Про велич і могутність колись впливових католицьких орденів, розкажуть їх костели і монастирі – єзуїтів, домініканців, бернардинців. Про колишню військову могутність середньовічного Львова нагадають два арсенали і останки грізних міських укріплень. І, звичайно ж, не минути нам площі Ринок – серця середньовічного Львова, з чудовим, ренесансним ансамблем будинків багатих і впливових львів’ян. Кожен з 45 будинків цієї старої площі має свою історію або легенду.


17:00 – 19:00 вільний час у місті.


19:00 переїзд до готелю, поселення, вечеря, нічліг.


3 день


08:00 – 09:00 Сніданок у готелі, виселення з готелю переїзд до Фортеці Тустань


11:00 Екскурсія Фортеця Тустань, водоспад Кам’янка і Мертве озеро. Оборонна фортеця знаходиться в Державному історико-культурному заповіднику “Тустань”. Ми відвідаємо музей присвячений будівництву і історії фортеці розташований в автентичній бойківській хаті. А потім піднімемось на скелі, які слугували фундаментом цієї давньої споруди збудованої ще в 9 столітті. На сьогоднішній день Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, і є унікальною пам’яткою історії, архітектури та природи. Ми помилуємось дивовижними краєвидами, що відкриваються зі скелі та подихаємо цілющим карпатським повітрям. Після екскурсії на території комплексу влаштуємо обід. На спеціально облаштованому майданчику можна скоштувати страви місцевої кухні с домашніми настоянками, що власноруч готують місцеві жителі (медовуха, хреновуха, калганівка), різні чаї на карпатських травах. Переїзд до села Дубина де розташовані водоспад та Мертве озеро (приблизно 40 хвилин). Милуємось водоспадом, що утворює стрімка гірська річка Кам’янка та піднімаємось до гірського озера розташованого серед старого карпатського лісу. У нас буде можливість придбати різноманітні карпатські сувеніри в невеличких крамничках розташованих поряд та зробити колоритні фото.


17:00 виїзд у Кропивницький.


4 день


05:00 орієнтовно, прибуття до Кропивницького.


До вартості входить:
проїзд,
проживання (1 ніч) харчування – сніданок та вечеря (1 сніданок, 1 вечеря),
відвідування Почаївської Успенської лаври
екскурсія за програмою по місту,
екскурсія в «Фортеця Тустань,
водоспад Кам’янка і Мертве озеро»,
страховка.


Окремо оплачується:
вхідні квитки Тустань – 65/30 грн,
водоспад/ мертве озеро – 10 грн.
інше харчування.
Вартість туру: 2150 грн. / 1850 грн. діти до 12 років.


Додаткова інформація та замовлення місць:


+380 (50) 907-28-47
(ViberiMessageTelegram)