закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Карпати і не тільки

Карпати і не тільки

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:


Дати виїздів:


1 день

 

04:00 Виїзд з Кропивницького.


10:00 – 11:30 Екскурсія у Меджибізький замок-фортецю. Фортеця зведена між річками Південний Буг і Бужок – одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України.Розташовані в мальовничому куточку, могутні башти і мури фортеці нікого не залишають байдужим! Трохи історії. Перші древньоруські укріплення на місці нинішньої фортеці були зведені ще до монгольського нашестя. В XIV столітті Меджибіж стає королівським замком під владою литовських князів. Далі, майже на 200 років фортеця була власністю шляхтичів Сенявських Мури Меджибожа, товщина стін якого подекуди сягала 4 метрів, не змогло взяти кримське військо. На сьогоднішній день у Меджибізькій фортеці, яка отримала статус заповідника, тривають реставраційні роботи. У північно-західному корпусі заповідника відкрито краєзнавчий музей із 6 музейних залів з експозиціями; працює постійна експозиція «Український традиційний одяг подолян в обрядах та звичаях»; «Творчість українських художників і скульпторів другої половини XX століття» тощо. У заповіднику регулярно проходять різного роду освітні заходи.


11:30 Переїзд до Хотинської фортеці.


14:00 – 16:00 Екскурсія у Хотинськіїй фортеці. Хотинська фортеця, одна із наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні – свідок численних війн та баталій. Знаходиться вона в місті Хотин за 27 кілометів від Кам’янця-Подільського. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на важливих транспортних шляхах Хотин протягом століть залишався ласим шматочком для багатьох завойовників. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, створеного у Х ст. князем Володимиром після приєднання до Київської Русі буковинських земель. Спочатку це був замкнений земляний вал з дерев’яними стінами і оборонними спорудами. Завданням форту було оборона поселення Хотин і переправи через річку. Історія Хотинської фортеці є драматичною та героїчною, за своє існування вона побачила багато битв і облог. Тільки з 1739 по 1807 рік Хотинська фортеця пережила чотири облоги. А протягом XVI-XVII століть біля фортеці відбулося чотири великі битви. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її. У Хотинській фортеці знімалося понад 50 художніх фільмів, серед яких “Три мушкетери”, “Гадюка”, “Русалонька”, “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Чорна стріла”, “Стара фортеця”, “Стріли Робін Гуда.


16:00 Переїзд в м. Чернівці.


17:00 – 19:00 Екскурсія вечірніми Чернівцями. Екскурсія по столиці Буковини – Чернівцям, який ще називають “маленьким Парижем”, а за своєю красою Чернівці не поступаються Відню. Вечірнє місто особливо чарівне – на вулицях запалюють ліхтарі, виходять музиканти, з численних кафе доноситься п’янкий аромат кави – місто наповнюється романтичною атмосферою! Ви прогуляєтеся вулицею де тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської, Єврейський народний дім, а напроти нього – будівля колишньої Палати ремесел і торгівлі, де тепер навчають студентів-медиків. Далі по вул. Бетховена на Головну, до Будинку – корабля, який знаходиться поряд із Костелом Воздвиження Всечесного Хреста. Та вийдемо на найлегендарнішу вулицю міста – вул. Ольги Кобилянської, про яку складено десятки легенд. Кожний будинок має свою архітектуру та свою історію, тут розташований Краєзнавчий музей, де зберігається найбільша колекція пам`яток Буковини та унікальний об`єкт – Український народний дім. Прогулявшись вишуканою та спокійною вулицею, закриту для руху громадського транспорту, у вас буде можливість заглянути в одне з колоритних закладів міста.

20:00 Поселення в готелі, вечеря та вільний час, ночівля. 


2 день

 

09:00 Сніданок, виселення з готелю.


10:00 – 11:00 Екскурсія в Університет. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації. Зараз це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також популярне місце для фотосесій серед буковинських молодят. Спеціально для будівництва резиденції в Чернівцях було відкрито 2 цегельних і один керамічний завод, а також найняли найкращих майстрів з різних куточків Австро-Угорщини. Прямо при вході в парк встановлено бюст творця ансамблю – чеського архітектора І. Главки. Є в парку водойма з фонтаном, колодязь митрополитів, метеорологічна станція та оранжерея рідкісних рослин. В кінці парку – грот з входом у підземелля. Ансамбль Резиденції побудований в романо-візантійському стилі у поєднанні архітектурних елементів різних епох з додаванням мотивів ренесансної архітектури, готики та мавританського стилю. Відвідавши Чернівецький університет – ви переконаєтеся, що в Україні є архітектурні пам’ятники, які перевершують західноєвропейські зразки!


11:00 Переїзд в м. Коломию.


13:00 – 14:00 Екскурсія в музей «Писанки». Музей унікальний та відомий на весь світ архітектурною спорудою у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м, яка стала візитівкою Коломиї. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн… Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ–ХХ ст.


14:00 – 15:00 Час на обід в м. Коломия.


15:00 Переїзд в м. Яремче.


16:00 – 18:30 На нас чекає цікавий маршрут – «Стежка Довбуша». Відразу починається таємничий карпатський ліс, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. По стежці зліва і справа видніються кущі малини, ожини, а там далі чорниця. Стежка є ґрунтовою. Але, часто трапляються ділянки, де доводиться проходити по каменях, покритим мохом, що інколи буває дуже слизько. Тому варто бути обережним. В деяких місцях є спеціальні поручні, тримаючись за які йти значно легше. Мандруючи далі по стежці та слухаючи цікаві історії нашого гіда, про цю місцевість, ми побачимо групу великих скель. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Це і є місцеві скелі Довбуша (але не варто їх плутати з «Скелями Довбуша» в районі села Бубнище Долинського р-ну Івано-Франківської обл., бо то зовсім інша місцевість). Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори.

18:30 – 20:00 Вільний час для відвідування водоспаду Пробій та сувенірного ринку в м. Яремче. Неповторність водоспаду Пробій не тільки у красі, але й у зручному розташуванні. Не потрібно підійматися високо в гори, чи долати довгий шлях для того, щоб доторкнутися до природної дивовижі. Цей водоспад сам «прийшов» до людей. Адже розташований у самому центрі славного міста Яремче. Заглянемо до сувенірного ринку. Як бути в Карпатах і не привезти місцевого сувеніра! Це мекка народно-прикладного мистецтва! Тут представлені не окремі його види, а практично всі! Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби зі шкіри, дерева, шерсті, інших природних матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. На будь-який смак, тут кожен знайде подарунок для близьких та друзів!

20:30 Поселення у готелі, вечеря, вільний час, ночівля.


3 день

 

08:30 Сніданок, виселення з готелю.


09:30 Переїзд в Буковель.


10:00 – 13:00 Відвідування Буковелю. Буде можливість піднятися на підйомнику на оглядовий майданчик. Також є багато варіантів для активного відпочинку: екстрим-парк, Етно-парк «Гуцул Ленд», кінні прогулянки та інше. Етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг – фотозони, галерея «Скриня», клуб карпатського кіно, підвісні мости та інше. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.


13:00 Переїзд в Манявський скит.


15:30 – 16:30 Відвідування Манявського скиту. Серед карпатських сосен-смерек, на скелі над річкою стоїть старовинний монастир-скит XVII століття. Заснований він був монахами вихідцями з Афону. З Манявським скитом пов’язано безліч легенд, а також це “місце сили”. Скит знаменитий своїм іконостасом, створеним в кінці XVII століття іконописцем ієромонахом Іовом Кондзелевича. Це велична споруда, розмірами 13 х 11 метрів. За значущістю іконостас стоїть поруч з такими ж видатними пам’ятками, як Козелецький іконостас на Чернігівщині та Сорочинський на Полтавщині.

16:30 Пересідаємо на позашляховик і по мальовничому Карпатському бездоріжжю їдемо до Манявського водоспаду! На території Івано-Франківської області в каньйоні, можна побачити справжнє диво природи – Манявський водоспад, який вважається одним з найвищим в країні. Його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна скупатися. Чиста і прохолодна вода додасть сил і бадьорості надовго.

19:00 Виїзд в Кропивницький


4 день

 

11.05 06:30-07:30 Приблизно, прибуття у Кропивницький.


3 дні! З одним нічним переїздом!


До вартості входить:
проїзд,
проживання (2 ночі, харчування: 2 вечері, 2 сніданки),
екскурсія у Меджибізький замок-фортецю,
екскурсія у Хотинську фортецю,
екскурсія по Чернівцям,
екскурсія у музей «Писанки»,
екскурсія «Стежка Довбуша»,
екскурсія до Манявського скиту та водоспаду з проїздом на позашляховиках,
страховка.
 

Окремо оплачується:
Харчування по ходу проведення екскурсій
вхідні квитки: до фортеці Меджибіж 50/20 грн.,
до Хотинської фортеці 70/35 грн.,
до Чернівецького Університету 60 грн.,
до музею «Писанки» 30/15 грн.,
«Стежка Довбуша» 30/15 грн.,
особисті витрати.
Вартість: 2850 грн. З харчуванням (2 вечері, 2 сніданки) Дітям до 12 років 2550 грн.


Додаткова інформація та замовлення місць:


+380 (50) 907-28-47
(ViberiMessageTelegram)