закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Чорнобиль з Кропивницького

Чорнобиль з Кропивницького

У випадку відміни туру у зв'язку з пандемією COVID-19 (продовження чи посилення карантинних заходів) - 100% повернення вартості туру.

 

Програма туру:

 

Дати виїздів:

 

04:00 Від'їзд з Кропивницького до Чорнобиля

 

Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП "Дитятки" (орієнтовно 11:00), перевірка паспортних документів.

 

Чорнобиль: меморіальний парк, цвинтар затоплених барж, меморіал "Тим, хто врятував світ" біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка приймала участь в ліквідації аварії (перелік об'єктів може змінюватися в залежності від погодних умов та їх доступності на день проведення екскурсії).

 

Прип'ять: пішохідна прогулянка покинутим містом. ДК "Енергетик", парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр "Прометей", дитячий садок, школа, басейн "Лазурний", міська пристань, готель "Полісся", міліція, пожежна частина, лікарня, куди доставляли перших постраждалих від аварії, житлові будинки (перелік об'єктів може змінюватися в залежності від погодних умов та їх доступності на день проведення екскурсії).

 

Секретний об’єкт Чорнобиль-2 гігантські антени радара "ДУГА-1", секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет.

 

Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, оглядовий майданчик, обід з привізних продуктів в чорнобильській їдальні (оплачується окремо - 160 гривень).

 

На час дії карантинних обмежень їдальня ЧАЕС тимчасово не приймає відвідувачів, з собою потрібно мати перекус, вживання їжі відбувається в автобусі.

 

Доз контроль на виїзді із Зони відчуження на КПП «Дитятки». Переїзд до Кропивницького. Повернення до Кропивницького (23:00 – орієнтовно).

 

Перебування в зоні відчуження дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту (масках (у тому числі саморобних), або респіраторах (без клапану), так, щоб були покриті ніс та рот, за умови використання одноразових рукавичок).


До вартості включено:
транспортне та екскурсійне обслуговування групи по програмі,
оформлення документів для відвідування зони відчуження
страхування


Окремо оплачується:
Обід
Вартість туру: 1930 грн.


Додаткова інформація та замовлення місць:


+380 (50) 907-28-47
(ViberiMessageTelegram)