закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Відпочинок в Єгипті 2021

Відпочинок в Єгипті 2021

тури в Єгипет

Відпочинок завжди приносить задоволення, а відпочинок на морі - подвійне. І прекрасно, що доступність курортів може бути цілорічної, як в Єгипті. Країна омивається двома морями, Середземним і Червоним і набагато цікавіша ніж здається на перший погляд.

І поки багато хто не ризикують влітку полетіти на відпочинок в Єгипті, більш обізнані про цю країну сміливо відправляються на не настільки завантажені туристами пляжі і в кращі готелі з дивним місцевим колоритом.

Насправді відпочинок в Єгипті можливий і в літній сезон. Незважаючи на високу температуру в +40 градусів за Цельсієм, повітря там більш сухе і не створює для організму такого дискомфорту, як у випадку з нашою країною. Причому узбережжя Середземного моря має клімат схожий з Іспанським і Турецьким, що не так сильно буде контрастувати з періодичної спекою в нашій країні.

На відпочинку в Єгипті можна легко насолодитися різноманітністю кухні з великим вибором морепродуктів і більш екзотичною кухнею. Що дозволить вам відірватися від звичного побуту. А численні музеї постійно поповнюються і надають всім бажаючим зануритися в світ історії Єгипту. Для любителів активного відпочинку надається можливість відправитися на сафарі з місцевими, прокотиться по пустелі на верблюді або відвідати знамениті піраміди.

Курорти ж Червоного моря відрізняються найчистішої водою, численністю видів різноманітних риб, барвистими коралами і прекрасними умовами для дайвінгу. Сюди для занурень приїжджають любителі з різних країн, отримуючи можливість випробувати дайвінг різного рівня складності і на будь-якому етапі вражаючого. Крім того, саме біля Червоного моря можна відпочивати в Єгипті цілий рік. Там температура повітря постійно утримується на середній позначці в +30 градусів за Цельсієм. І лише в грудні-січні можуть ускладнювати життя вітру, що приносять із Сахари гарячі піски.

Наше агентство пропонує тури в Єгипет круглий рік з підбором готелів і різного виду проведення часу. Ми підходимо до вибору індивідуально і з увагою до побажань, співпрацюючи з багатьма готелями в Єгипті. А також запропонуємо найвигідніші ціни на відпочинок в Єгипті.

Особливою вимогою відпочинку в Єгипті в 2021 році для туристів є обов'язковий ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту. Переміщення в громадських зонах бажані в масках, але заповнюваність готелів сьогодні в зв'язку з карантинними заходами складає всього 65%.