закрыть

Підібрати тур

офіс/дистанційно 09:00 - 18:00

Продаж авіаквитків, регулярні, чартерні, автобуси

Продаж авіаквитків, регулярні, чартерні, автобуси

авіаквитки

Подорож завжди починається з пошуку квитків і вибору транспорту, на якому добиратися до місця відпочинку. І найчастіше це найтриваліший і складний процес. Ми, як туристичне агентство, що піклується про комфорт, пропонуємо такий сервіс, як продаж квитків. У нас є різні варіанти: від квитків на автобуси до квитків на літак, будь то чартерні рейси або регулярні рейси.

Не завжди наші мандрівники готові придбати квитки на літак, і в такому випадку ми підбираємо альтернативні варіанти у вигляді квитків на регулярні автобусні рейси в обрану країну. А якщо ви подорожуєте по Україні, то квитки на літак вам і зовсім не потрібні, і легко можна підібрати приємний і зручний автобус з комфортом.

Квитки на чартерні рейси в туристичні країни завжди зручний варіант для поїздки. Ви економите на перельоті, набуваючи переліт разом з туром. Це може бути тур до Туреччини або тур до Єгипту. У будь-якому випадку ми допоможемо підібрати зручний час для вильоту і прильоту.

Ми підбираємо квитки на регулярні рейси літаків. Це дозволяє отримати більше комфорту і надійності в часі відправлення. При замовленні авіаперельоту за три місяці до відпочинку, можна підібрати і оптимальну вартість. Багато авіакомпаній знижують ціни на рейси для тих, хто планує свої поїздки заздалегідь. Це зручний спосіб запланувати бюджетне подорож за найвигіднішими цінами.